Корзина
97 отзывов
  • picture 1

О нас

Магазин національного одягу для дорослих і дітей

  Протягом століть не виходить з моди національний український одяг, що відображає сам характер нашого народу. Купити недорого вишиванки бажають і посадові особи, і школярі, і молодята, адже, зберігаючи автентичність своїх візерунків, класичні народні сорочки ідеально підходять для будь-якого випадку.

  Природно, що жодна модниця також не зможе обійтися без цього важливого для гардероба елемента, адже на тлі сучасного одягу вишиванка є тією самою родзинкою, яку шукають всі любительки ексклюзиву.


Українські вишиванки з візерунками на свято та повсякденні варіанти

  Широкий асортимент продукції, який регулярно поповнюється новими моделями, дозволяє купити вишиванку для будь-якої цілі. Традиційні українські сорочки з тканими візерунками, стильні сорочки на застібці з машинною вишивкою, дизайнерські жіночі вишиті блузки та сукні - будь-який каприз на будь-який смак!

  Не забули ми і про підростаюче покоління, якому дуже важливо прищеплювати любов до спадщини українського народу вже з пелюшок. Для цієї мети відмінно послужать дитячі вишиванки в веселих кольорах і навіть комплекти для хрещення з традиційним орнаментом. Для дитини буде природним і привабливим надягати таку сорочку на свято і поступово просочуватися ідеєю рідної для нього форми одягу.

  Як і будь-який вид одягу, українська вишиванка розвивається і вбирає особливо вдалі елементи в свій дизайн. А тому не потрібно вважати її чимось архаїчним, що загубилося на задвірках історії - сучасні вишиванки ні чим не поступаються кращим дизайнерським роботам. Досить подивитися, які вишиванки Київ носить в цьому сезоні, і у вас самих виникне бажання отримати такі ж сорочки і в свій гардероб!
 

  Наш інтернет-магазин вишиванок дозволяє придбати вишиванки не лише в роздріб, а й оптом. Також у нас ви знайдете й інші атрибути національного костюма, виконані відповідно до старовинних канонів, закладених народними умільцями з різних регіонів.

  З усіх питань просимо звертатися до менеджера-консультанта за контактними номерами, а замовлення оформляти через "кошик" сайту. Також хочемо звернути увагу, що оптові ціни, заявлені в товарах, вступають в силу лише при викупі мінімальної партії одного розміру по обраній моделі.
  Ваша вишиванка вже чекає вас!