Корзина
104 отзыва

Чоловічі вишиванки

  Сучасні та традиційні чоловічі вишиванки від українського виробника вишиванок - Вишиванка.нет. В асортименті магазину ви можете знайти сорочки з натурального льону або бавовни, домотканого полотна, сорочкової тканини, батисту.

  До вашої уваги вишиванки білі, чорні і сині не тільки з різнокольоровими орнаментами, а й з вишивкою "білим по білому". Буквально в один клік ви зможете купити чоловічу вишиванку як особисто для себе, так і оптом для подальшого перепродажу.

  Ціновий діапазон також широкий. Найдорожчими є лляні вишиванки, а до найбільш доступних за ціною можна віднести вишиванки з домотканого полотна. При цьому якість виробів в обох випадках висока!

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2 ... 4

   Современные и традиционные мужские вышиванки от украинского производителя вышиванок - Вышиванка.нет. В ассортименте магазина вы сможете найти рубашки из натурального льна или хлопка, домотканого полотна, рубашечной ткани, батиста.

   К вашему вниманию вышиванки белые, черные и синие не только с разноцветными орнаментами, но и с вышивкой "белым по белому". Буквально в один клик вы сможете купить мужскую вышиванку как лично для себя, так и оптом для дальнейшей перепродажи. 

   Ценовой диапазон также широк. Самыми дорогими являются льняные вышиванки, а к наиболее доступным по цене можно отнести вышиванки из домотканого полотна. При этом качество изделий в обоих случаях высокое!