Корзина
104 отзыва

Пошиття корпоративного одягу

  Корпоративний одяг (форма) сьогодні став невід'ємною частиною ведення бізнесу. Всі компанії, співробітники яких контактують з кінцевим споживачем їхніх послуг, вже давно зрозуміли одну просту істину - від зовнішнього вигляду персоналу безпосередньо залежить рівень довіри покупців, а відповідно і доходів бізнесу в цілому.

  Не просто так же кажуть, що "зустрічають по одягу". Наскільки б щиро ваші співробітники не посміхалися, якими б плюшками не заманювали потенційного покупця, але якщо їх зовнішній вигляд та поведінка дають привід для сумніву в серйозності компанії, угоді не бути. І чим вище ціна питання, тим ретельніше необхідно продумати кожну дрібницю в корпоративному одязі і культурі в цілому.

   Зарубіжні компанії вже давно взяли на озброєння дрес-код та уніформу. І все більша кількість українських компаній теж підхоплює цю хвилю. Вже нікого не здивувати наявністю унікальної за кольором і кроєм форми в крутих ресторанах і клубах, готелях, великих сервісних компаніях. Але все ще зустрічаються ті, для кого відшив корпоративної форми здається чимось дорогим і недоцільним. Але вони помиляються.

  Брендований одяг по суті являє собою одяг, виготовлений в корпоративних тонах та часто прикрашений емблемою компанії. До найбільш простих варіантів корпоративної форми можна віднести футболки з логотипами, класичні сукні-футляри, хусточки і шарфики, сорочки та блузки, а також кепки з лого.

  Виробництво корпоративного одягу не потребує великих витритат ні з боку фінансів, ні з боку часу.

  Допомогти в швидкому вирішенні питання відшиву корпоративного одягу може український виробник Вишиванка.net. У нашому асортименті вже є готові моделі класичних суконь, футболок, трикотажних блузок, сорочок, які легко можна перетворити в корпоративний одяг, додавши вишиті елементи у вигляді емблеми або логотипу вашої компанії.

  Для нанесення зображення на тканину ми використовуємо комп'ютерну машинну вишивку, яка славиться величезною стійкістю до зносу і вицвітання малюнка. Тканини в наявності легкі і середні. Також ми можемо наносити вишиті лого на вже готову форму і трикотаж, головні убори.

 

  Замовити виробництво корпоративного одягу можна за телефонами (МТС 0956545310, Київстар 0979100770) з 9 до 18 крім вихідних або написавши нам на ел. пошту opt@vyshyvanka.net.

  Приймаємо замовлення з усієї України. Тільки ОПТ. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Телефонуйте!

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице: